Tytuł


Koncert w ciemności by ARTur

Koncert w ciemności by ARTur

Nieregularne fale morskie jako prowadząca materia dźwiękowa w ciemności!

Nieregularne fale morskie jako prowadząca materia dźwiękowa w ciemności!

Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora młodego pokolenia Artura Sychowskiego  są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Koncert jest tworzony przez Artystę PODCZAS SPEKTAKLU pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest magią. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje że stajemy się muzyką podczas Koncertu w Ciemności. 

Uwaga: Prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.

BIO Artysty

Artur Sychowski - ARTur

ARTur  czyli Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodego pokolenia. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, wypełniony sztuką świat. Uzbrojony wyłącznie w fortepian i marzenia, ARTur tworzy trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej.

Pseudonim artystyczny  ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można określić mottem your art. your style - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.  

„Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować”, wypowiada się ARTur. „Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki. Pragnę pokazać światu jej nowe wymiary i ożywić muzykę do formy ekscytującego życiowego doświadczenia”.

Artysta przygodę z fortepianem rozpoczął już w wieku czterech lat (był niesfornym, nieposłusznym dzieckiem podczas lekcji muzyki, często tworzył alternatywne zakończenia w trakcie nauczania).

ARTur uczęszczał do dwóch szkół i tak pochłonęła go muzyka, że ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia rok szybciej, ze względu na wielkie zdolności i osiągnięcia. Na drodze do szczęścia stanęła mu nieuleczalna choroba, jednak wyznaczył sobie wyraźny cel, że musi zrobić wszystko by to przezwyciężyć.

„Pomimo wszystko byłem dobrej myśli i ciągle ćwiczyłem grę na fortepianie. Nie mogłem koncertować, bo byłem ciężko i nieuleczalnie chory” – stwierdza ARTur. „Moje ciało było całe we krwi, wciąż pamiętam moje ogromne zawstydzenie, kiedy moja biała koncertowa koszula stawała się lepka i purpurowa”. W ostatecznym rozrachunku wyleczyła mnie z tej strasznej choroby medycyna chińska. Po wyzdrowieniu byłem gotowy by sięgać po pierwsze miejsca i nagrody w Europie, to był dla mnie prawdziwy życiowy rewanż i dowód na to, że mam talent i mogę wypełniać swoją misję”. Sam na sam z fortepianem, ARTur intuicyjnie dostosowuje dźwięki, by stworzyć doskonałość: To jest dla niego całe spektrum koloru i energii poszerzającej umysł i wyobraźnię. W Europie ciężko znaleźć podobnego artystę do ARTura, który jest niekonwencjonalnym pianistą, improwizatorem i wizjonerem swoich spektakli.